0,00 zł
Infolinia techniczna

Doradztwo techniczne:
godz. 8-20 
tel. 604 55 09 69


______________________________
Napisz do NAS!

 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.
Odpiszemy na Twoje zapytanie
tak szybko jak to możliwe!

Napisz do nas

Molykote CO 220 20L

Netto: 2 520,00 zł
Brutto: 3 099,60 zł

Producent: MOLYKOTE
Wysyłka:24 godziny
Waga:20.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Molykote CO 220 syntetyczny olej do łańcuchów z dodatkiem EP.
Molykote CO 220 syntetyczny poliesterowy wysokotemperaturowy olej łańcuchowy z inhibitorami utleniania i dodatkami zwiększającymi przyczepność oraz przystosowany do ekstremalnych ciśnień i zapobiegający korozji.
Klasa lepkości ISO VG 220.

Zalety zastosowania:
Molykote CO 220 to olej charakteryzujący się wysoką stabilnością termiczna, zapewnia doskonałą ochronę przed korozją, zasadniczo nie powoduje powstawaniu osadów w wysokich temperaturach.
Podstawowe składniki: olej syntetyczny, antyoxydant, dodatki EP zapewniają długotrwałe smarowanie, brak efektów parowania czynnika nośnego. Ponadto warto dodać, że produkt nie zawiera rozpuszczalników, a zastosowane unikalne lepiszcze, zwiększa przyczepność do metalu, nie powodując pogrubienia czynnika smarnego tworząc cienki, ale wystarczający i bardzo przyczepny smarujący film-na łańcuchu.
DC Molykote CO 220 jest stosowany ze względu na niskie miesięczne zużycie co znacznie zmniejsza koszty eksploatacji.

Zastosowanie:
Olej CO 220 stosuje się:
-do smarowania przenośników łańcuchowych, szyn, lin, otwartych przekładni w suszarniach, komorach zmywających i lakierniach proszkowych.
-W branży poligraficznej z powodzeniem stosowany do łańcucha maszyny do laminowania.
-Doskonale sprawdził się przy produkcji tkanin z dodatkami PCV, na liniach produkcyjnych napełniających w puszki w wysokich temperaturach.
-Olej
doskonale smaruje łańcuchy rolkowe charakteryzujące się doskonałą elastycznością.
-Ponadto szeroko stosowany przez przemysł ceramiczny, np. cegielnie, huty szkła, w odlewniach, stalowniach i jako awaryjne smarowanie w młynach.


Właściwości techniczne:

  • posiada inhibitory utleniające oraz dodatki zwiększające przyczepność
  • zapobiega korozji
  • przystosowany do ekstremalnych ciśnień
  • klasa lepkości ISO VG 220
  • wysoka stabilność termiczna 
  • nie powoduje powstań osadów w wysokich temperaturach                                                                                                                                                                       

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Sklep emagross.pl to sklep specjalistyczny z produktami technicznymi. W swojej ofercie posiadamy molykote CO 220 olej do łańcucha i oleje techniczne o specjalnej specyfikacji. Oferujemy olej klubersynth, kluberquiet bqkluberplex bem, molykote g-rapid plus oraz olej total azolla i molykote 1000 pasta do gwintów. Dla klientów hurtowych w promocyjnych cenach polecamy isoflex topas. Jeżeli prowadzisz gospodarstwo rolne to w naszej firmie możesz nabyć kluber petamo oraz kluber isoflex topas nb 52 w specjalnej cenie. W szerokiej gałęzi naszych produktów znaleźć można smar kluber amblygon oraz smar wysokotemperaturowy klubertemp. Jednym z najbardziej popularnych produktów w naszym sklepie jest pasta molykote, molykote 55 o-ring smar do oringów oraz najchętniej kupowany molykote d-321 R spray. Polecamy również nowości takie jak molykote g-n plus pasta smarnamolykote p-74 oraz molykote hsc plus. Prowadzisz warsztat samochodowy, to musisz u nas kupić molykote 33 medium smar silikonowy oraz importowany prosto z USA molukote 111 smar silikonowy w Europie znany pod nazwą molykote 111 smar silikonowy. Nasze smary molykote to bardzo dobry zakup, kupując kluberalfa YV 93-302 lub kluber Tyreno Fluid M 60 VD kupujesz najwyższą jakość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.  
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności