Infolinia techniczna

Doradztwo techniczne:
godz. 8-20 
tel. 604 55 09 69


______________________________
Molykote 1000 100g
Szybki podgląd
Netto: 34,31 zł
Brutto: 42,20 zł
Kluber Isoflex NBU 15 400g
Szybki podgląd
Netto: 370,82 zł
Brutto: 456,11 zł
OKS 2650 5L
Szybki podgląd
Netto: 257,00 zł 251,86 zł
Brutto: 316,11 zł 309,79 zł
Kluber Isoflex Topas NB 152 1kg
Szybki podgląd
Netto: 1 193,50 zł
Brutto: 1 468,01 zł
Molykote D 321 R Spray 400ml
Szybki podgląd
Netto: 116,30 zł
Brutto: 143,05 zł
Molykote 55 O-RING 1kg
Szybki podgląd
Netto: 352,90 zł
Brutto: 434,07 zł
Molykote High Vacuum Grease 5kg
Szybki podgląd
Netto: 2 170,80 zł
Brutto: 2 670,08 zł
Kluber Unisilkon L 641 500g
Szybki podgląd
Netto: 1 214,33 zł
Brutto: 1 493,63 zł
Kluber Altemp Q NB 50 Spray 400ml
Szybki podgląd
Netto: 420,43 zł
Brutto: 517,13 zł
Kluber Unisilkon L 50/2 - 750g
Szybki podgląd
Netto: 1 835,61 zł
Brutto: 2 257,80 zł
Mobil Vactra No 4 20L
Szybki podgląd
Netto: 482,00 zł
Brutto: 592,86 zł
Molykote Multilub 100g
Szybki podgląd
Netto: 19,75 zł
Brutto: 24,29 zł
SKF LGHB 2 5kg smar łożyskowy na wysokie obciążenia
Szybki podgląd
Netto: 631,42 zł
Brutto: 776,65 zł
Napisz do NAS!

 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.
Odpiszemy na Twoje zapytanie
tak szybko jak to możliwe!

Napisz do nas

O nas

OFERTA
OLEJE - SMARY - PŁYNY - PASTY - AEROZOLE - PRODUKTY SPECJALNE
        DORADZTWO TECHNICZNE

Oleje i smary przemysłowe Magross logo firmy

Różnorodność olejów i smarów używanych w przemyśle to w ostatnich latach wynik lepszego dostosowania do wymagań stawianych przez odbiorców z różnych branż. Taka specjalizacja to dla użytkowników równocześnie problemy z zapanowaniem nad gospodarką środkami smarnymi w zakładzie. 
Środki smarne muszą spełniać specyficzne wymagania w zależności od gałęzi przemysłu oraz indywidualnych wymagań producentów i operatorów. Czy to w przemyśle budowy maszyn, motoryzacyjnym, włókienniczym, spożywczym, czy energii wiatrowej. 

Produkty Kluber Lubritacion od Magross oleje i smary przemysłowe

Bez zastosowania różnego rodzaju środków smarnych w przemyśle nie można produkować. Na rynku mamy coraz większą różnorodność olejów, smarów, past smarnych czy innych specjalistycznych środków smarnych do poszczególnych zastosowań. Oleje to bardzo ważna dziedzina zastosowań. Bez różnego typu olejów stosowanych w przemyśle nie można myśleć o prawidłowym procesie produkcyjnym. Na rynku mamy coraz lepsze oleje do poszczególnych zastosowań. Poza podziałem branżowym korzystamy z olejów: do przekładni, nośników ciepła (oleje grzewcze), do sprężarek powietrznych, hydraulicznych, maszynowych, turbinowych, elektroizolacyjnych i transformatorowych itp. Oczywiście mamy też bardziej wyspecjalizowane rodzaje, takie jak: oleje z dodatkami antykorozyjnymi, uszczelniającymi, o wysokiej temperaturze zapłonu i wiele innych. Dziś oczekujemy wysokich parametrów użytkowych, co w praktyce oznacza zawężenie spektrum możliwych zastosowań danego produktu. Równocześnie od użytkowników oczekuje się specjalistycznej wiedzy i umiejętności dobrania właściwego oleju do konkretnego zastosowania.

Smary specjalistyczne rozwiązują kwestie związane ze smarowaniem. Zapewniają maszynom podwyższony stopień ochrony przed zużywaniem się, poprawiają ich efektywność pracy oraz redukują koszty eksploatacyjne. Wszystkie komponenty mechaniczne wymagają odpowiedniego smarowania: łożyska kulowe, przekładnie, łańcuchy, tłoki, śruby i podajniki liniowe. Użyte środki smarne muszą jednocześnie spełniać wymagania specyficzne dla komponentu, jak i różnych dziedzin zastosowania.

Nie wystarcza raz zdobyta wiedza, trzeba ją stale uzupełniać, a i tak w wielu konkretnych przypadkach nie wiemy, jak postąpić. Wydaje się, że warto rozważyć skorzystanie z outsourcingu oferowanego przez wyspecjalizowane firmy. Zakres takich usług powinien być dopasowany do potrzeb zakładu, ale poziom komplikacji związanych z prowadzeniem właściwej gospodarki smarowej będzie z roku na rok coraz większy. Coraz łatwiej też popełniać błędy, zarówno przy doborze, jak w trakcie eksploatacji. Wykorzystywane dziś maszyny i urządzenia są znacznie bardziej wydajne, ale też wrażliwe na jakość środków smarnych i płynów eksploatacyjnych.

I tutaj z pomocą przychodzi sklep emagross.pl . Jest to sklep specjalistyczny, który w swojej ofercie posiada specjalistyczne produkty smarne: smary, oleje, pasty smarne, pasty montażowe, smary i oleje w aerozolu, powłoki i lakiery ślizgowe. W swojej ofercie posiadamy m.in. Molykote CO 220 olej do łańcucha i oleje techniczne o specjalnej specyfikacji. Oferujemy markowe oleje serii Klubersynth. Oleje serii Kluberfood i serii Kluberoil są przeznaczone dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego. Polecamy smary do łożysk tocznych Kluberquiet BQ, Kluberplex BEM. Pasta montażowa Molykote G-Rapid Plus jest często stosowana do zabezpieczania uchwytów i śrub w obrabiarkach. Mamy w sprzedaży olej serii Total Azolla – olej do układów hydraulicznych pracujących w warunkach wysokiej temperatury i ciśnienia. Molykote 1000 pasta do gwintów jest dostępna jako smar i w sprayu. Dla klientów hurtowych w promocyjnych cenach polecamy smary Kluber, na przykład Isoflex Topas NB 52.

Jeżeli prowadzisz gospodarstwo rolne to w naszej firmie możesz nabyć smary linii
Shell Gadus - smary, które pozwalają zoptymalizować sprawność układów i koszty ich eksploatacji. Smary Shell gwarantują niski poziom hałasu i mogą być stosowane w wysokich temperaturach pod dużym obciążeniem. Te środki smarne są używane w gospodarstwach rolnych. 
Smary specjalne Kluber Petamo GHY oraz Kluber Isoflex Topas L 32 to smary do łożysk tocznych pracujących w ekstremalnych temperaturach :
od niskich do bardzo wysokich.

W szerokiej gałęzi naszych produktów znaleźć można: smar Kluber Amblygon TA oraz smar wysokotemperaturowy Klubertemp HM 83-402. Jednym z najbardziej popularnych produktów w naszym sklepie jest pasta Molykote 55 O-ring smar do oringów oraz najchętniej kupowany Molykote D-321 R spray – smar w sprayu. Polecamy również nowości smarne takie jak Molykote G-N Plus pasta smarna, Molykote P-74 oraz Molykote HSC Plus. Prowadzisz warsztat samochodowy, to zachęcamy do kupienia Molykote 33 Medium smar silikonowy oraz specjalistycznego smaru silikonowego o podwyższonej lepkości Molykote 111 firmy Dupont. Oferta Molykote w naszym sklepie to bardzo dobry zakup. Smary specjalistyczne Kluberalfa YV 93-302 lub olej Kluber Tyreno Fluid M 60 VD to najwyższa jakość za przystępną cenę.

emagross.pl - Produkty POLECANE.

Smary do łożysk tocznych.

Smar Kluber Isoflex NBU 15 - najbardziej znany na rynku smar do łożysk wrzecionowych.
                                                                               Jest stosunkowo drogi w porównaniu do większości smarów innych producentów, ale od wielu już lat - to najlepszy smar do aplikacji dla łożysk wysokoobrotowych.

Kluber Petamo GY 193 - smar do bardzo wysoko obciążonych termicznie łożysk tocznych
                np.: w silnikach elektrycznych, w urządzeniach suszarniczych.

Kluber Isoflex Topas NB 52 – seria syntetycznych smarów do łożysk tocznych i ślizgowych.
                                          
W składzie smaru jest kompleksowe mydło barowe - zapewnia znakomite przenoszenie obciążeń.

Smar Kluberplex BEM 41-132 ma szerokie zastosowanie w łożyskach tocznych generatorów w elektrowniach wiatrowych.
Kluberquiet BQ 72-72 - niskoszumowy smar do łożysk tocznych w urządzeniach
                                 elektrycznych, w silnikach elektrycznych, w generatorach.

Kluber Amblygon TA 15/2 uniwersalny wysokotemperaturowy smar do pomp próżniowych.

SMARY WYSOKOTEMPERATUROWE serii Klubertemp.

Smar wysokotemperaturowy z Kluber Lubrication - Klubertemp HM 83-402 - to smar na bazie PFPE z dodatkiem PTFE (teflonu). Smar do punktów smarowania wymagających regularnej
konserwacji do temp.260°C.

SZEROKA GAMA OLEJÓW HYDRAULICZNYCH I PRZEKŁADNIOWYCH.

Seria olejów przekładniowych Klubersynth GEM 4-N. Olej Klubersynth to syntetyczny wielofunkcyjny olej przekładniowy oparty na polialfaolefinach do dużych obciążeń.

Wszechstronne zastosowanie w:
- energetyka wiatrowa, hutnictwo, górnictwo, cukrownie i in.

OLEJE HYDRAULICZNE serii Total Azolla stosowane do wszelkiego rodzaju układów hydraulicznych. To oleje uniwersalne, wysokojakościowe, które zapobiegają szybkiemu zużyciu podzespołów mechanicznych. Olej Total Azolla pracuje w bardzo trudnych warunkach - obrabiarki, wtryskarki, prasy.

OLEJE serii Shell Corena.

Olej Shell Corena S3R to najwyższej jakości olej m.in. do sprężarek powietrza wszelkiego typu.
Olej zapewnia wydłużenie okresu między wymianami oleju.

Pasty smarne MOLYKOTE.

Wysokotemperaturowe pasty do uniwersalnych zastosowań. Temperatura pracy do 1000°C - 1200°C. Pasta Molykote P-74 to środek smarny do zastosowań w ekstremalnych wartościach ciśnienia. Temperatura pracy - aż do 1500°C.

Oferta sklepu emagross.pl to szeroka gama specjalistycznych produktów smarnych niezbędnych do prawidłowej pracy urządzeń przemysłowych w każdej dziedzinie. Dzięki zastosowaniu środków smarnych oferowanym w naszym sklepie osiągną Państwo optymalne wyniki nawet przy wysokich prędkościach obrotowych, dużych obciążeniach oraz wysokich temperaturach. Nasze oleje smarowe

i specjalistyczne smary charakteryzują się bardzo dobrą kompatybilnością z wieloma różnymi materiałami, jak również doskonałą zdolnością zwilżania i niską zmiennością lepkości w szerokim zakresie temperatur. Kupując u nas kupujesz produkty 100% oryginalne i wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w specjalistyczny sposób dokonać wyboru produktu.


................ZAPRASZAMY !!!..............

W NASZEJ OFERCIE OLEJE i SMARY RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW:

Kluber Lubrication, Total, Molykote, Shell, Mobil, OKS, Molydal, SKF, Fuchs, Castrol, Lubcon


Oleje i smary przemysłowe Magross marki w naszej ofercie logotypyDbamy o Twoją prywatność

Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

Dbamy o Twoją prywatność

Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

Zarządzaj cookies

Niezbędne pliki cookies
Korzystanie przez nas z niezbędnych plików cookie jest konieczne dla prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Pliki te są instalowane w szczególności na potrzeby zapamiętywania sesji logowania lub wypełniania formularzy, a także w celach związanych ustawieniem opcji prywatności.
Analityczne pliki cookies
Analityczne pliki cookie umożliwiają sprawdzenie liczby wizyt i źródeł ruchu w naszym serwisie. Pomagają nam ustalić, które strony są bardziej, a które mniej popularne, i zrozumieć, jak użytkownicy poruszają się po stronie. Dzięki temu możemy badać statystki i poprawiać wydajność naszej witryny. Informacje zbierane przez te pliki cookie są agregowane, nie mają więc na celu ustalenia Twojej tożsamości. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedziłeś naszą stronę internetową.
Funkcjonalne pliki cookies
Funkcjonalne pliki cookie zapamiętują i dostosowują stronę do Twoich wyborów, np. preferencji językowych. Możesz ustawić przeglądarkę tak, aby blokowała lub ostrzegała o niezbędnych i funkcjonalnych plikach cookie, jednak spowoduje to, że niektóre części witryny mogą nie działać prawidłowo.
Reklamowe pliki cookies
Reklamowe pliki cookie pozwalają na dopasowanie wyświetlanych treści reklamowych do Twoich zainteresowań, nie tylko na naszej witrynie, ale też poza nią. Mogą być instalowane przez partnerów reklamowych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na podstawie informacji z tych plików cookie i aktywności w innych serwisach jest budowany Twój profil zainteresowań. Reklamowe cookies nie przechowują bezpośrednio Twoich danych osobowych, ale identyfikują Twoją przeglądarkę internetową i sprzęt. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, dalej będziemy mogli wyświetlać Ci reklamy, jednak nie będą one dopasowane do Twoich preferencji. Zobacz jak Google używa tych danych. Możesz zrezygnować ze wszystkich spersonalizowanych reklam w ustawieniach reklam, lub z wybranych firm na stronie www.aboutads.info.
Powered by eBiznes.pl