0,00 zł
Strona głównaKLUBER LUBRICATIONSmaryKlubersynth UH1 14-1600 1kg
Infolinia techniczna

Doradztwo techniczne:
godz. 8-20 
tel. 604 55 09 69


______________________________
Napisz do NAS!

 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.
Odpiszemy na Twoje zapytanie
tak szybko jak to możliwe!

Napisz do nas

Klubersynth UH1 14-1600 1kg

Kod: 0960380037
Wysyłka:24 godziny
Waga:1.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Klubersynth UH1 14-1600 smar syntetyczny dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego
Klubersynth UH1 14-1600 jest wysokowydajnym smarem specjalnym dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, posiada rejestracje NSF H1 i spełnia wymogi FDA 21 CRF §178.3570. Używanie zarejestrowanego w NSF H1 środka smarowego Klubersynth UH1 14-1600 przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa produkcji. Przy zastosowaniu Klubersynth UH1 14-1600 należy wziąć pod uwagę nie w oderwaniu, ale w zgodzie z innymi odpowiednimi działaniami, które z mocy prawa muszą być spełnione przez zakład produkcji żywności w celu umożliwienia produkcji w bezpieczny sposób. Miękka konsystencja smaru Klubersynth UH1 14-1600 i dobra ochrona przed zużyciem, stopień siły niszczącej 11 w teście FZG, zapewnia dobre rozprowadzanie smaru i redukcje zużycia przekładni 


Właściwości techniczne:
  • penetracja 400-430 [10-¹mm]
  • zakres temperatur roboczych -45°C do +120°C
  • gęstość w temp.20C: ok. 0,85 g/cm³
  • żółtawy smar
  • doskonała ochrona przed zużyciem
  • wodoodporny
  • dobra ochrona przed korozją
  • rejestracja USDA H1
Klubersynth UH1 14-1600 jest stosowany jako smar płynny do przekładni do smarowania przez zanurzenie przekładni zębatych i ślimakowych oraz łańcuchów, które lżej pracują ze smarem bardziej miękkim. został opracowany szczególnie do zastosowań w maszynach i urządzeniach w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym, w których nie można technicznie wykluczyć kontaktu ze środkiem spożywczym. Klubersynth UH1 14-1600 jest stosowany jako smar płynny do przekładni do smarowania przez zanurzenie przekładni zębatych i ślimakowych oraz łańcuchów, które lżej pracują ze smarem bardziej miękkim.

Zastosowanie smaru:
- przemysł farmaceutyczny
- przemysł spożywczy
- przekładnie zębate i ślimakowe
- łańcuchy
- koła zębate


Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Klienci polecają również:
Sklep emagross.pl to sklep specjalistyczny z produktami technicznymi. W swojej ofercie posiadamy molykote CO 220 olej do łańcucha i oleje techniczne o specjalnej specyfikacji. Oferujemy olej klubersynth, kluberquiet bqkluberplex bem, molykote g-rapid plus oraz olej total azolla i molykote 1000 pasta do gwintów. Dla klientów hurtowych w promocyjnych cenach polecamy isoflex topas. Jeżeli prowadzisz gospodarstwo rolne to w naszej firmie możesz nabyć kluber petamo oraz kluber isoflex topas nb 52 w specjalnej cenie. W szerokiej gałęzi naszych produktów znaleźć można smar kluber amblygon oraz smar wysokotemperaturowy klubertemp. Jednym z najbardziej popularnych produktów w naszym sklepie jest pasta molykote, molykote 55 o-ring smar do oringów oraz najchętniej kupowany molykote d-321 R spray. Polecamy również nowości takie jak molykote g-n plus pasta smarnamolykote p-74 oraz molykote hsc plus. Prowadzisz warsztat samochodowy, to musisz u nas kupić molykote 33 medium smar silikonowy oraz importowany prosto z USA molukote 111 smar silikonowy w Europie znany pod nazwą molykote 111 smar silikonowy. Nasze smary molykote to bardzo dobry zakup, kupując kluberalfa YV 93-302 lub kluber Tyreno Fluid M 60 VD kupujesz najwyższą jakość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.  
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności