0,00 zł
Strona głównaKLUBER LUBRICATIONSmaryKluber Isoflex Topas NB 52 25kg
Infolinia techniczna

Doradztwo techniczne:
godz. 8-20 
tel. 604 55 09 69


______________________________
Napisz do NAS!

 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.
Odpiszemy na Twoje zapytanie
tak szybko jak to możliwe!

Napisz do nas

Kluber Isoflex Topas NB 52 25kg

Wysyłka:10 dni,
produkt na zamówienie
Waga:25.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Isoflex Topas NB 52 syntetyczny smar do łożysk tocznych i ślizgowych.
Isoflex Topas NB 52 to smar do łożysk tocznych i ślizgowych, oparty na syntetycznym oleju węglowodorowym i kompleksowym mydle barowym. Smar Isoflex Topas NB 52 znajduje szerokie zastosowanie w obszarze budowy maszyn i nie tylko, np.:
  • szybkoobrotowe i mocno obciążone łożyska toczne i ślizgowe, także w temperaturze o niskich wartościach
  • wieńce kół zębatych w precyzyjnych przekładniach, np.: przekładnie stożkowe stosowane we frezarkach, elektromechaniczne napędy nastawcze zaworów, styki i wtyczki elektryczne.
Zalety zastosowania:
-Smar Isoflex Topas NB wszechstronnie sprawdzone podczas wieloletnich doświadczeń, do
 zastosowań w przemyśle
motoryzacyjnym i w budowie maszyn
-Wydłużona żywotność części mających kontakt z wodą lub ze środowiskiem wodnym, dzięki zastosowaniu     specjalnych zagęszczaczy.
Parametry produktu:
Numer artykułu: 004131
Skład chemiczny, zagęszczacz: mydło barowe kompleksowe
Skład chemiczny, rodzaj oleju: syntetyczny olej węglowodorowy
Dolna temperatura pracy: -50 °C / -58 °F
Górna temperatura pracy: 120 °C / 248 °F
Kolor: beżowy
Struktura: jednorodny
Struktura: krótkowłóknisty
Gęstość w temperaturze 20 °C: ok. 0,96 g/cm³
Odporność na działanie wody, DIN 51807 pkt. 01, 3 h / 90 °C: <= 1 - 90

Minimalny okres przechowywania od daty produkcji, w suchym pomieszczeniu, w temperaturach dodatnich i w zamkniętych, oryginalnych opakowaniach: 36 m-c

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Sklep emagross.pl to sklep specjalistyczny z produktami technicznymi. W swojej ofercie posiadamy molykote CO 220 olej do łańcucha i oleje techniczne o specjalnej specyfikacji. Oferujemy olej klubersynth, kluberquiet bqkluberplex bem, molykote g-rapid plus oraz olej total azolla i molykote 1000 pasta do gwintów. Dla klientów hurtowych w promocyjnych cenach polecamy isoflex topas. Jeżeli prowadzisz gospodarstwo rolne to w naszej firmie możesz nabyć kluber petamo oraz kluber isoflex topas nb 52 w specjalnej cenie. W szerokiej gałęzi naszych produktów znaleźć można smar kluber amblygon oraz smar wysokotemperaturowy klubertemp. Jednym z najbardziej popularnych produktów w naszym sklepie jest pasta molykote, molykote 55 o-ring smar do oringów oraz najchętniej kupowany molykote d-321 R spray. Polecamy również nowości takie jak molykote g-n plus pasta smarnamolykote p-74 oraz molykote hsc plus. Prowadzisz warsztat samochodowy, to musisz u nas kupić molykote 33 medium smar silikonowy oraz importowany prosto z USA molukote 111 smar silikonowy w Europie znany pod nazwą molykote 111 smar silikonowy. Nasze smary molykote to bardzo dobry zakup, kupując kluberalfa YV 93-302 lub kluber Tyreno Fluid M 60 VD kupujesz najwyższą jakość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.  
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności