0,00 zł
Strona głównaKLUBER LUBRICATIONOlejeKluber Isoflex PDP 61 A Fernschreib.K 1L
Infolinia techniczna

Doradztwo techniczne:
godz. 8-20 
tel. 604 55 09 69


______________________________
Napisz do NAS!

 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.
Odpiszemy na Twoje zapytanie
tak szybko jak to możliwe!

Napisz do nas

Kluber Isoflex PDP 61 A Fernschreib.K 1L

Wysyłka:14 dni,
produkt na zamówienie
Waga:1.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Isoflex PDP 61 A Fernschreib.K syntetyczny olej do długookresowego smarowania

Isoflex PDP 61 A Fernschreib.K jest olejem na bazie oleju estrowego. Jest odporny na zmiany lepkości w temperaturze o szerokim zakresie wartości.
Oleje Isoflex PDP są syntetycznymi olejami do długookresowego smarowania na bazie oleju estrowego,odporne na zmiany lepkości w temperaturze o szerokim zakresie wartości. Wyróżniają się wysoką wartością temperatury zapłonu i niską wartością temperatury płynięcia,oraz odpornością na starzenie się i utlenianie. Wpływa to na skuteczną ochronę przed korozją. W odróżnieniu od olejów mineralnych, cechują się niewielkimi zmianami lepkości w temperaturze o niskich i wysokich wartościach, co zmniejsza spadek mocy i redukuje zapotrzebowanie na energię.


Zalety zastosowania:
 • Niska wartość temperatury płynięcia
 • Dobra relacja między lepkością a temperaturą
 • Odporny na starzenie się i utlenianie
 • Dobra ochrona przed korozją
 • Syntetyczne oleje do długookresowego smarowania
 • Szeroki zakres wartości temperatury pracy

Zastosowanie:
Oleje Isoflex PDP wykazują szczególną skuteczność smarną w węzłach ciernych, wobec których stawia się wysokie wymagania jakościowe i trwałościowe. Stosowane są do smarowania: łożysk tocznych obciążonych cieplnie i statycznie,również pracujących z dużą prędkością obrotową, łożyskślizgowych, prowadnic w urządzeniach telekomunikacyjnych,sondach radiowych, przyrządach pomiarowych i precyzyjnych,urządzeń sterujących, turbin, silników synchronicznych, części maszyn o małych zakresach tolerancji w przemyśle precyzyjnym, informacyjnym, komunikacyjnym i chłodniczym.Ponadto, oleje Isoflex PDP nadają się również do nasączania łożysk spiekanych i innych części wykonanych ze spieków metali.


Parametry produktu:
 • Numer artykułu: 025011
 • Dolna temperatura pracy: -45 °C / -49 °F
 • Górna temperatura pracy: 100 °C / 212 °F
 • Kolor: żółty
 • Wygląd: klarowny
 • Gęstość, DIN 51757, w temperaturze 20 °C: ok. 0,92 g/cm³
 • Lepkość kinematyczna, DIN 51562 pkt 01/ ASTM D-445/ASTM D 7042, wiskozymetr Ubbelohde'a, 40 °C: ok. 50 mm²/s
 • Wskaźnik lepkości, DIN ISO 2909: >= 220
 • Temperatura krzepnięcia, DIN ISO 3016: <= -50 °C
 • Minimalny okres przechowywania od daty produkcji, w suchym pomieszczeniu, w temperaturach dodatnich i w zamkniętych, oryginalnych opakowaniach: 60 m-c
Opakowania:
Kanister blacha 1 L


Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Sklep emagross.pl to sklep specjalistyczny z produktami technicznymi. W swojej ofercie posiadamy molykote CO 220 olej do łańcucha i oleje techniczne o specjalnej specyfikacji. Oferujemy olej klubersynth, kluberquiet bqkluberplex bem, molykote g-rapid plus oraz olej total azolla i molykote 1000 pasta do gwintów. Dla klientów hurtowych w promocyjnych cenach polecamy isoflex topas. Jeżeli prowadzisz gospodarstwo rolne to w naszej firmie możesz nabyć kluber petamo oraz kluber isoflex topas nb 52 w specjalnej cenie. W szerokiej gałęzi naszych produktów znaleźć można smar kluber amblygon oraz smar wysokotemperaturowy klubertemp. Jednym z najbardziej popularnych produktów w naszym sklepie jest pasta molykote, molykote 55 o-ring smar do oringów oraz najchętniej kupowany molykote d-321 R spray. Polecamy również nowości takie jak molykote g-n plus pasta smarnamolykote p-74 oraz molykote hsc plus. Prowadzisz warsztat samochodowy, to musisz u nas kupić molykote 33 medium smar silikonowy oraz importowany prosto z USA molukote 111 smar silikonowy w Europie znany pod nazwą molykote 111 smar silikonowy. Nasze smary molykote to bardzo dobry zakup, kupując kluberalfa YV 93-302 lub kluber Tyreno Fluid M 60 VD kupujesz najwyższą jakość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.  
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności