Oleje i smary - emagross.pl - Sklep internetowy

0,00 zł
Strona głównaKLUBER LUBRICATIONAerozoleKLUBER GRAFLOSCON CA Ultra Spray - 400ml
Kontakt ze sklepem
    Telefon :  606 95 48 60   
        Fax       :   89 539 13 12

   e-mail:  sklep@emagross.pl

      Godziny pracy sklepu:
            codziennie 8-16


Infolinia techniczna
Doradztwo techniczne: 8-20
        tel. 604 55 09 69


______________________________

KLUBER GRAFLOSCON CA Ultra Spray - 400ml

Netto: 199,80 zł
Brutto: 245,75 zł

Wysyłka: 24 godziny
Waga:0.40 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Smar w sprayu z dodatkiem grafitu KLUBER GRAFLOSCON CA ULTRA SPRAY

Grafloscon CA Ultra Spray jest smarem do rozpylania o zwiększonej przyczepności na bazie oleju mineralnego, zawierającym rozcieńczalnik i zwiększoną zawartość stałych substancji smarujących (drobnoziarnisty grafit).
Zawiera mydło aluminiowe, może być poddawany wysokim obciążeniom i ma dobre właściwości ochronne przed korozją. Produkt nie zawiera substancji bitumicznych, metali ciężkich i chloru. Nie zawiera substancji chlorofluorowęglowodorowych (CFC).Właściwości techniczne:
  • CA Ultra Spray ma zakres temperatur roboczych -10°C do +50°C
  • gęstość w temp. w 20ºC ok. 0,9 g/cm³
  • kolor czarny
  • może przenosić duże obciążenia
  • nie zawiera CFC
  • posiada dobre właściwości antykorozyjne
  • odpowiedni jako pomoc montażowa

Zastosowanie oleju
Grafloscon CA Ultra Spray:
- małe otwarte koła zębate
- szyny ślizgowe i prowadzące

- dyski krzywkowe
- powierzchnie robocze
- wrzeciona
- liny druciane
- łańcuchy

Grafloscon CA Ultra stosuje się do smarowania małych otwartych przekładni zębatych (walcowych i stożkowych), prowadnic tocznych i ślizgowych, bieżni mechanizmów korbowych, napędów nastawczych, wrzecion, do zewnętrznego smarowania łancuchów i lin stalowych w warunkach kontaktu z wodą i w temperaturze o wysokich wartościach, z wyłączeniem kół linowych i lin napędowych. Uwaga: Smar doskonale nadaje się do kontroli dynamicznego obrazu nośności wyżej wymienionych części maszyn.


Opakowania:
- spray 400ml


`

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Klienci polecają również:
...jest pusty

Powiadomienia

KLUBER GRAFLOSCON CA Ultra Spray - 400ml

Sklep emagross.pl to sklep specjalistyczny z produktami technicznymi. W swojej ofercie posiadamy molykote CO 220 olej do łańcucha i oleje techniczne o specjalnej specyfikacji. Oferujemy olej klubersynth, kluberquiet bqkluberplex bem, molykote g-rapid plus oraz olej total azolla i molykote 1000 pasta do gwintów. Dla klientów hurtowych w promocyjnych cenach polecamy isoflex topas. Jeżeli prowadzisz gospodarstwo rolne to w naszej firmie możesz nabyć kluber petamo oraz kluber isoflex topas nb 52 w specjalnej cenie. W szerokiej gałęzi naszych produktów znaleźć można smar kluber amblygon oraz smar wysokotemperaturowy klubertemp. Jednym z najbardziej popularnych produktów w naszym sklepie jest pasta molykote, molykote 55 o-ring smar do oringów oraz najchętniej kupowany molykote d-321 R spray. Polecamy również nowości takie jak molykote g-n plus pasta smarnamolykote p-74 oraz molykote hsc plus. Prowadzisz warsztat samochodowy, to musisz u nas kupić molykote 33 medium smar silikonowy oraz importowany prosto z USA molukote 111 smar silikonowy w Europie znany pod nazwą molykote 111 smar silikonowy. Nasze smary molykote to bardzo dobry zakup, kupując kluberalfa YV 93-302 lub kluber Tyreno Fluid M 60 VD kupujesz najwyższą jakość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.  
Akceptuję
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Polityka prywatności